15 Dakikada Mucize Sigara Bırakma Yöntemi

15 Dakikada Mucize Sigara Bırakma Yöntemi

İnsanlar arasında gündelik yaşamın stresi ile baş edebilmek için zaman zaman farklı alışkanlık ve rutinlerin gelişmesi son derece yaygındır. Genellikle stres ve kaygı gibi unsurlardan kaynaklı olarak, aşırı yemek yeme, az miktarda yemek yeme, sigara kullanma ve benzeri gibi alışkanlıkların gelişmesi oldukça yaygındır. Bahse konu olan zararlı alışkanlıkların farkına varıldığında ise bu alışkanlıkları bırakması bir hayli zorlayıcı olabilmektedir. Bu nedenle sigarayı bırakmak isteyen ancak bunun için gerekli kararlılık ve irade odağı bulamayan kimseler için bazı etkili ve hızlı yöntemler bulunabilmektedir.

Sigara Kullanmanın Zararları

Birçok bağımlık arasından sigara kullanımı, neredeyse en tehlikeli ve sağlık açısından kronik hastalıklar ile beraber yaşam kalitesini düşüren etkilere sahip olan bir bağımlılıktır. Bilimsel araştırmaların ışığında sigara kullanımı erkeklerde %35 oranında ölüm ile sonuçlanırken ülkemiz, Kore’den sonra sigara nedeni ile ölümün gerçekleştiği en yüksek ülkedir. Tütün ve tütün ürünü kullanımına bağlı olarak ölüm oranlarının dışında kronik bazı rahatsızlıklara neden olması ile de sigaranın zararları oldukça hızlı ilerlemektedir.

● Sigara kullanımı radikal biçimde hücre ölümüne neden olmakta ve bu nedenle de hastalıkların çok daha hızlı ve yaygın bir şekilde ilerlemesine neden olmaktadır,

● Vücutta tümör ve virüslerin oluşmasına ve yayılmasına neden olmaktadır,

● Sigara kullanımı, insan ömrünün daha da kısalmasına neden olmaktadır,

● Beden performansını her anlamda düşürdüğü için yaşam kalitesini sürekli olarak negatif bir şekilde etkilemektedir.

Sigara Bırakmaya Karar Vermek

Bahse konu olan sigaranın zararlarının her geçen gün artması ve sigara kullanma yaşının giderek düştüğünü günümüzde, insanlar bu zararlı bağımlılıktan kurtulmak için sigara bırakma yöntemleri hakkında araştırma yapmaktadır. Bu konuda birden fazla yöntem olsa da sigara, bir bağımlılık olduğu için, bu alışkanlığı bırakmak isteyen kişiler gereğinden fazla zorluk yaşayabilmektedir.

15 Dakika Sigarayı Bırak!

Sigara bırakmak için en etkili yöntemler arasında birçok kişinin başarılı sonuç aldığı Abrahamson Metodu ise oldukça başarılı ve kesin bırakma sonucu ile birçok danışanı son derece memnun etmiştir. Bepositive.com.tr tarafından ülkemizde yaklaşık 8 yıldır uygulanan bu yöntem, ilk seans sonucunda %90 başarı elde etmektedir. ilk seans sonrasında sigara kullanan kişide, sigara karşı ilgisizlik ve isteksizlik gözlemlenmektedir.

Abrahamson Metodu bio enerji temelinde çalışan ve etkin hibrit tekniklerin kullanılması ile en etkili sigara bırakma yöntemleri arasında başarısı kanıtlanmış ve sayısız insana yardımcı olmuş bir yöntemdir. Bu yöntem ile sigarayı bırakmaya karar veren herkes için bir yıl takip süreci de işletilmekte ve başarının sürekli olması yönünde çalışmalar yapılmaktadır. Bu konuda tek gerekli olan şey ise sigarayı bırakma konusundaki kararlılıktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*