Burdur evden eve nakliyat firmaları

Burdur merkez, Altınyayla, Bucak, Kemer, Tefenni, ve burdurun birçok ilçesinde hizmet veren Burdur evden eve nakliyat firmaları taşımacılık sektöründe siz müşterilerin desteğiyle gelişmeye devam etmektedir. Taşımacılık sektörünün en büyük sorunlarından biri olan eşyalara gelen zararlar, taşınmadan önce firma tarafından sigortalanmaktadır. Bu sigortalar genellikle paketlemeden başlayıp, taşınma dahil yeni adreste tekrar paketler açılıncaya kadar personel ve firma sebepli doğabilecek tüm zararları karşılar. Eğer bir eşya herhangi bir sebeple kendi kendine bozulmuş veya zarar görmüşse bu zarar firmanın sorumluluğunda değildir.

Burdur evden eve nakliyat firmaları nakliyat işini yapabilmek için K3 belgesi bulundurmak zorundadırlar. Müşteri olarak firmayla anlaşmadan önce kesinlikle K3 belgesine sahip olup olmadıklarını soruşturunuz. K3 belgesi olmayan firmalar taşınma esnasında eğer bir araö kontrol noktasına gelir ve bu belgeyi gösteremesse , araç yedi emine çekilir, müşteride bu durumdan zarar görür.

Burdur evden eve nakliyat sektöründe rekabet had safhadadır. Bu rekabet kaliteyi arttırdığı gibi bazen müşteri mağduriyetine de yol açmaktadır. Doğru firmayı seçemeyen veya kandırılan müşteriler daha sonra muhatap alacak kimseyi bulamamaktadırlar. Firmaların 24 saat hizmet veren müşteri servisi olup olmadığına da dikkat edin. Tabiki adresini bildiğiniz firmalarla çalışmak , sorun çıktığında hem itiraz hem de müdahale yapabilme olasılığınızı arttıracaktır.
Burdur evden eve nakliyat firmaları sadece evden eve eşya taşımakla hizmetini sınırlandırmamışlardır. Ayrıca iş yeri ve ofis taşıma, asansör kiralama, şehirlerarası taşımacılık için kamyon ve tır kiralama, eşya depolama gibi başka hizmetleride vardır. Siz müşterilerin memnuniyeti ve mağdur olmaması için her tür fedakarlığı gösteren firmalar için en önemli amaç kaliteden ödün vermeyerek müşterilerin güvenini kazanmak ve geleceğe hep birlikte emin adımlarla yol almaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*